Barcode: 3274080020174
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.3 g |
| of which sugars | 0.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau gazéifiée, colorant : caramel (E150d), acidifiant : acide orthophosphorique, édulcorants : cyclamate, aspartame, acésulfame, saccharine, extraits naturels de végétaux, arôme naturel, caféine.
Additives
e150d
e338
e951
e952
e954
Related Products in Beverages
Coffee+almond drink
The Hain Celestial Group Inc.
D NOVA 4
Calorie free diet cola
C NOVA 4
Unsweetened drink
The Hain Celestial Group Inc.
B NOVA 4
Pink moscato
NOVA 4
Cola
E NOVA 4
Fruit punch soda, fruit punch
E NOVA 4
Cola
E NOVA 4
Latte caramel coffee+almond drink
The Hain Celestial Group Inc.
D NOVA 4
Soda
E NOVA 4
Grape soda
E NOVA 4
Latte mocha coffee + almond drink
The Hain Celestial Group Inc.
D NOVA 4
Coffee+almond drink
The Hain Celestial Group Inc.
D NOVA 4