Barcode: 9001383007106
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 230.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | 3.4 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 21.0 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Zutaten: LACHS-Filet, Salz, Rauch. Salmo Salar in Schottland (Vereinigtes Königreich) in Aquakultur gewonnen.
Related Products in Seafood
Ouassous entier
C NOVA 1
Wokgarnalen naturel
Vischmeesters
A NOVA 3
Fish cuisine broccoli
Iglo
B NOVA 4
Ansjovis Filets in Olijfolie
Fish Tales
E NOVA 3
Saumon à la flamme
fish tales
D NOVA 3
Smaak Sensatie Spinazie
Iglo
C NOVA 4
BBQ box grill'n fish
grill'n fish
A NOVA 4
Bisque de Homard
Knorr
C NOVA 4
Kabeljauw filet
Vischmeesters
A
Vissticks
Iglo
B NOVA 3
Zalmfilet Met Huid
Picnic
A
Gerookte makreel filet naturel
Vischmeesters
D NOVA 3