Barcode: 5410256106008
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 396.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 99.0 g |
| of which sugars | 99.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sucre de betterave brut
Related Products in Sweeteners
Siro erikoishieno sokeri
Unil as
E NOVA 2
100% Xylitol Pastille Lemongrass & Fluoride
Jenkki, Cloetta
NOVA 4
100% Xylitol Pastille Fresh mint + Zinc
Jenkki, Cloetta
NOVA 4
Xylimax Mints Menthol & Mint
Xylimax
NOVA 4
Zahăr Pudră
Colonial
E NOVA 2
Herra Hakkaraisen Täysksylitolipastilli mansikka päärynä
Cloetta
Sam luomu Agavesiirappi
Sam
D NOVA 1
Blueberry pastilles sweetened with 100% xylitol
Xylimax, Fazer, Moomin
NOVA 4
Kidesokeri
Rainbow
E NOVA 2
Ksylitolipastilli
Cloetta
NOVA 4
Sirkku palasokeri
Dan Sukker
E NOVA 2
Ksylitoli pastilli spearmint
Jenkki
NOVA 4