Barcode: 20593391
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 330.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 82.5 g |
| of which sugars | 82.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Irvdients : sucre de canne(825g/l),eau
Related Products in Beverages
Old Fashioned Cream Soda
Dad's
E NOVA 4
Old Fasioned Root Beer
Dad's
E NOVA 4
Rumble, super shake feed the good, dutch cocoa
Rumble
B NOVA 4
Natsbee
Pokka
D NOVA 4
Rumble, supershake nourishing drink, vanilla maple
Rumble
B NOVA 4
Organic elegant jasmine green tea
Ito En (North America) Inc., Teas Tea
B NOVA 1
Old Fashioned Blue Cream Soda
Dad's
E NOVA 4
Teas'Tea, Half & Half , Green Tea With Lemonade, Lemon
Ito En (North America) Inc.
C NOVA 4
Organic Green + White Tea
Ito En (North America) Inc., Teas Tea
B NOVA 1
Organic Lemongrass Green Tea
Ito En (North America) Inc., Teas Tea
E NOVA 1
Ultra premium protein drink
B NOVA 4
Ultra premium protein chocolate milkshake
B NOVA 4