Barcode: 6191302400125
Sucre de dattes
by Agri Didon
Processing
NOVA 1
Labels
no preservatives
Categories
Available in
tunisia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 361.0 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 10.0 g |
| Proteins | 2.6 g |
| Salt | — |
Ingredients
Dattes
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Korinthen
Reformhaus
D NOVA 1
Datteln Sayer- ohne Stein
Lihn
C NOVA 1
Bio Flohsamenschalen
Doppelherz
NOVA 4
Getrocknete Pfifferkinge Handverlesen
Frihol
A
Chicle Orbit Menta
Orbit
Spearmint
5 Gum
B
Walnuss Kerne
Lihn
A NOVA 1
Walnusskerne
Lihn eine Marke der REFORM KONTOR
A NOVA 1
Bananen Chips
Reformhaus
D NOVA 3
Wein Beeren Ungeölt
Reform kontor
Professional fresh Erdbeere
Wrigleys
NOVA 4
Tomaten getrocknet
Frihol
E NOVA 3