Barcode: 5201059013552
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 16.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Ζάχαρη 100% (_ακατέργαστη_ζάχαρη)
Related Products in Sweeteners
Ultra Fine Powdered Sugar
Bakers & Chefs
E NOVA 2
Organic Maple Syrup
Member's Mark
E NOVA 2
Maple syrup
Daily Chef
E NOVA 2
Pure cane granulated sugar
E NOVA 2
Chocolate Syrup
Great Value
D NOVA 4
Pure Maple Syrup
Great Value
E NOVA 2
Granulated No Calorie Sweetner
Great Value
A NOVA 4
Pure granulated sugar
NOVA 2
Sugar
Member's Mark
NOVA 2
Sweetened made with sucralose
Great Value
A NOVA 4
Sanding sugar
Walmart,Great Value
C NOVA 4
Great value, flavored syrup, chocolate
Great Value
D NOVA 4