Barcode: 3520832230057
Sucre perlé
by Philia
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 1
Labels
organic
eu organic
ab agriculture biologique
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 400.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 99.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Betterave Sucrière* *Produit Issu de l'Agriculture Biologique
Related Products in Bread Coverings
Torten Guss rot
Edeka, Gut & Günstig, Gut und Günstig
C NOVA 4
Vermicelles
Kwatta
E NOVA 4
მაწონი
სვანური
Milchschokoladen Streusel
K-Classic
E NOVA 4
Bosvruchten hagel
De Ruijter
NOVA 4
Zuckerschrift
Dr. Oetker
E NOVA 4
Vruchtenhagel
De Ruijter
NOVA 4
Winter XXL Hagelmix
Jumbo
E NOVA 4
pork &veg dumplins
Bibigo
C NOVA 4
XXL Melkhagelslag met smiley's
gwoon
E NOVA 4
Chocoladehagel puur
de Ruijter
E NOVA 4
Hagelslag puur
Jumbo
E NOVA 4