Barcode: 8437011606013
Sucrine 3 pièces
Labels
class i
no cholesterol
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 14.0 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sucrine
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Fig Orange Spread
Dalmatia
D NOVA 4
Fig Spread
Dalmatia
D NOVA 4
100% ground cocoa beans
D NOVA 1
Crio Bru, Ecuador Light Roast Ground Cocoa Beans
Crio Inc.
D NOVA 1
Quince spread
Dalmatia
D NOVA 4
100% pure ground cocoa beans, ecuador light roast
E NOVA 1
100% ground cocoa beans coffee alternative, peppermint light roast
D NOVA 1
Ava's kitchen, 100% whole grain quick oats
Ava's Kitchen
A NOVA 1
Sour cherry spread
Dalmatia Import Group Inc., Dalmatia
D NOVA 4
Ghana French Roast
Crio Inc.
B NOVA 1
Fig cocoa spread
Ficoco, Dalmatia
D NOVA 4
Extra Virgin Italian Olive Oil
Pietro Demarco Importers Inc.
B