Barcode: 42201182
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Wasser, Zucker, Kohlensäure, Farbstoff E 150d, Säurungsmittel Phosphorsäure, Vitaminmischung (Vitamin C, Niacin, Pantothensäure, Vitamin B6 und Folsäure), Aroma Koffein, natürliches Aroma
Additives
e150d
e290
e338
Related Products in Beverages
Soft drink
Wisynco Group Limited
E NOVA 4
Brown Ale
Big Drop Brewing Co.
NOVA 4
Apple Cider
A. L. Kauffman And Sons Co.
E NOVA 1
Tropi Juice, Hibiscus
Horizon Games Inc.
E NOVA 3
Bigga, Ginger Beer, Flavoured Soft Drink
Wisynco Group Limited
E NOVA 4
Bigga, Jamaica Kola Soft Drink
Wisynco Group Limited
E NOVA 4
Ginger Beer
E NOVA 4
Sweet Apple Cider Juice
D NOVA 1
Boxcar berry
B NOVA 4
Pure planet, phyto carrots
E NOVA 4
Grape flavoured soft drink
E NOVA 4
Boite ovale rose usa
Les Anis de Flavigny®
NOVA 4