Barcode: 3800047779009
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 462.0 kcal |
| Fat | 40.0 g |
| of which saturated | 17.0 g |
| Carbohydrates | 1.6 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 24.0 g |
| Salt | 5.1 g |
Ingredients
СВИНСКО МЕСО, СЛАНИНА, ГОВЕЖДИ ПРОТЕИН, СОЛ, ДЕКСТРОЗА, ФИБРИ, МЛЕЧЕН ПРОТЕИН (ВКЛЮЧИТЕЛНО ЛАКТОЗА), ПОДПРАВКИ, АНТИОКСИДАНТ: Е 301; КОНСЕРВАНТИ: E250, E252; ОЦВЕТИТЕЛ: E120; СТАРТЕРНА КУЛТУРА. МОЖЕ ДА СЪДЪРЖА СЛЕДИ ОТ СОЯ, СИНАП И ЦЕЛИНА.
Additives
e120
e250
e252
e301
Related Products in Meats And Their Products
Pâté au piment d'Espelette
Henri PIQUET
E NOVA 3
Pâté de Foie Garanti Pur Porc
H.Piquet
E NOVA 3
Paté De Foie De Volaille
H. Piquet
E NOVA 4
Asian Box Boeuf Champignons noirs
Sodebo
B NOVA 4
Terrine de foie de volaille
E NOVA 3
Pâté Recette LANDAISE
Henri PIQUET
E NOVA 3
AsianBox Poulet legumes croquants & curry vert
Sodebo
B NOVA 4
PastaBOX Fusilli Jambon Champignons à la crème
PastaBOX, Sodebo
C NOVA 4
Pasta Box fusilli à la bolognaise
Sodebo
B NOVA 4
Pâté recette BÉARNAISE
Henri Piquet
E NOVA 3
Dolce pizza
Dolce Pizza
D NOVA 4
Jambonneau à l'ancienne
H. Piquet
A NOVA 3