Barcode: 4019839898814
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 363.0 kcal |
| Fat | 1.1 g |
| of which saturated | 0.7 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 75.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
bes pro/per 100 g 1520 kg/363 kcal 1,19 0,7 9 75 9 75 9 129 pro / per 25 g¹ 380 kJ / 91 kcal < 0,5 g < 0,5 g 19 9 19 9 3,19 0,50 9 Bio Su versett Road Ba und en Croa Hecadrage
Recipes with Similar Ingredients
Related Products
Enerzona Balance Frollini cacao intenso
Enervit
C NOVA 4
Protein 38%
Enervit
NOVA 4
Barretta con Pistacchi, Mirtilli e Cioccolato Bianco
Enervit, Nientemeno Enervit
D NOVA 4
Ener zona balance Frollini Cocco
Enervit
D NOVA 4
Power crunchy caramel
Enervit
NOVA 4
The protein deal
Enervit
protein
Enervit
NOVA 4
Barrita Con Proteinas, Sabor Coco-chocolate
Enervit, Enervit Sport
NOVA 4
Protein 32
Enervit
NOVA 4
Balanced Pancakes
Enervit
E NOVA 4