Barcode: 7702705022013
Suero Pasteurizado
by Klaren's
Available in
colombia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 244.0 kcal |
| Fat | 20.0 g |
| of which saturated | 12.0 g |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | 8.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 4.0 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
Leche entera higienizada, Registro Sanitario: RSAÑO216004 www.klarens.com.co CREAM NEL L CONTENIDO HETO 200 DEL CESAR S.A. Abricado por LACTEOS PI B INGREDIENTES: Leche entera higienizada. crema de leche pasteurizada, sal yodada. Cultivos lácticos y estabilizante.
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Light sour cream, light
D NOVA 4
Hy vee original whipped topping
Hyvee
D NOVA 4
Small Curd Cottage Cheese
B NOVA 4
Whipped Cream Cheese Spread
HyVee
D NOVA 4
Mixed berry cream cheese spread, mixed berry
E NOVA 4
Hy vee small curd cottage cheese
B NOVA 4
Cream cheese spread
E NOVA 4
Hy vee extra creamy whipped topping
D NOVA 4
Pumpkin spice cream cheese spread
E NOVA 4
Toasted coconut vanilla greek strained yogurt, toasted coconut vanilla
Hy-Vee
B NOVA 4
Cinnamon caramel apple cream cheese spread, cinnamon caramel apple
Hy-Vee, Hy-Vee Inc.
E NOVA 4
Fat free sour cream
Hyvee
B NOVA 4