Barcode: 6416453039155
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 535.0 kcal |
| Fat | 32.0 g |
| of which saturated | 20.0 g |
| Carbohydrates | 57.0 g |
| of which sugars | 48.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.9 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
sokeri, kaakaovoi, _täysmaitojauhe_, kasvirasva (palmu, shea), paahdettu maissi, kaakaomassa, _rasvaton maitojauhe_, herajauhe (_maidosta_), emulgointiaine (lesitiini mm. _soija_), suola, pintakäsittelyaine (E904), aromi. Saattaa sisältää vehnää.
Allergens
milk
Additives
e904
Related Products in Snacks
Zabfalatok
Győri
E NOVA 4
San bieszczadzkie suchary
San,Mondelez
C NOVA 4
Pilóta
Győri
E NOVA 4
Delicje Szampanskie Wiśniowe
Delicje,Mondelez
E NOVA 4
Szampariskie pomaranczowe
Delicje,Mondelez
E NOVA 4
Digestive go
Fontaneda
E NOVA 4
Čoko piškoty s příchutí lesního ovoce
Figaro,Mondelez
E NOVA 4
Digestive Go - Fontaneda - 171 Grammes (6x2galletas)
Fontaneda
E NOVA 4
Piskóta tallér Meggyes
Győri
E NOVA 4
Čoko piškoty malinové
Figaro
E
Choco Cookie Raisins Pieguski
Milka,Mondelez
E NOVA 4
Lu Digestive Fuldkorn Kiks
Lu
E NOVA 4