Barcode: 0722776230015
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 500.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 100.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, sucralose.
Additives
e955
Related Products in Sweeteners
Equal, sucralose 0 calorie sweetener
Equal
D NOVA 4
Sucralose
Equal
NOVA 4
Azucar
Azucarera
E NOVA 2
Sweetener
Merisant Company
D NOVA 4
Zero Calorie Sweetener
Merisant Company.
D NOVA 4
Same sweetener* as sweet'n low saccharin
D NOVA 4
Zero Calorie Sweetener
Equal
D NOVA 4
Zero calorie sweetener
Sweet Mate
A NOVA 4
Naturals, 100% Natural 0 Calorie Sweetener, Monk Fruit & Stevia Blend
Merisant Company
D NOVA 4
Zero calorie sweetener
Equal
D NOVA 4
Equal, Natural Sweetener Stevia
Merisant Us Inc.
NOVA 4
Sweet mate, zero calorie sweetner
Sweet Mate
D NOVA 4