Barcode: 4056489253518
Sugar-free Cola Ginger
by Freeway,Lidl
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
low or no sugar
contains a source of phenylalanine
no sugar
with sweeteners
valmistettu suomessa
Categories
Available in
finland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.1 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Vesi, hiilidioksidi, happamuudensäätöaineet (fosforihappo, sitruunahappo), väri (ammoniumsulfiittimenetelmän sokerikulööri), luontaiset aromit (mm. inkivääri), makeutusaineet (aspartaami, asesulfaami K), hapettumisenestoaine (natriumsitraatit), aromit (mm. kofeiini).
Additives
e150d
e290
e330
e331
e338
e950
e951
Related Products in Beverages
Sirop orange
Carrefour
NOVA 4
Mini fruity kids
carrefour
E NOVA 4
Sirop grenadine
Carrefour
NOVA 4
Classic Menthe
Carrefour
NOVA 4
Sirop Citron
Carrefour
NOVA 4
Sirop Menthe
Carrefour
NOVA 4
Sirop citron
Carrefour
NOVA 4
SIROP Menthe
Carrefour
NOVA 4
Sirop de grenadine
Carrefour
NOVA 4
Sirop de cassis
Carrefour
NOVA 4
Sirop Grenadine
Carrefour
NOVA 4
Préparation Pour Boisson, Crémoso - Cappuccino Classico
Carrefour
E NOVA 4