Barcode: 0810125971822
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 115.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 46.2 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 9.6 g |
Ingredients
Allulose, citric acid, L-glutamine, L-alanine, potassium citrate, salt, sodium citrate, natural flavors, silicon dioxide, stevia leaf extract (Rebaudioside A), vitamin C (ascorbic acid), vitamin B3 (niacinamide), vitamin B5 (calcium D-pantothenate), vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride), vitamin B2 (riboflavin).
Additives
e330
e960
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Le jus vitalisant
Columbus Cafe
E
MAMBO
GREEN LION COFFEE
NOVA 1
Thé vert glacé Fruit de la passion gingembre
COLUMBUS CAFÉ & CO
B NOVA 1
Sheetz, Smores Hot Mocha, Small
Sheetz
E
Smoothie Fraise Pomme Banane
Les Fruisettes
C
Thé Vert Menthe Chocolat
1336
B NOVA 4
Elixir Bio Citronade
COLUMBUS CAFÉ & CO
C NOVA 4
Thé Darjeeling
SCOP TI
B
Red Robin, Classic Chocolate Milkshake, Kid
Red Robin
E
Soja
Soleil et Nature
B NOVA 4
ANTIDOTE EXOTIQUE COLUMBUS
COLOMBUS
E
Infusion silhouette
1336
B