Barcode: 04253321
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Carbonated water, taurine, citric acid, sodium citrate, food starch-modified, ascorbic acid, sodium benzoate (preservative), inositol, caffeine, sucralose, glyceryl abietate, natural and artificial flavors, potassium sorbate (preservative), sucrose acetate isobutyrate, acesulfame potassium, maltodextrin, calcium disodium edta, salt, grapefruit juice from concentrate, guarana seed extract, pyridoxine hydrochloride, gum acacia, yellow 5, cyanocobalamin, blue 1.
Additives
e102
e133
e202
e211
e330
e331
e385
e414
e444
e445
e950
e955
Related Products in Beverages
Kit Sport De 2 Concentrés 500 ML - Pré & Post Workout - Sodastream
Sodastream
C NOVA 4
Framboos-granaatappel
Tasting Good
NOVA 4
Kruidvat Poids Idéal Repas Shake Chocolat
Repas Shake
E NOVA 4
M/4 Fruits
Limeau
E NOVA 4
Mountain Dew
Sodastream norway
D NOVA 4
Mango- en Guavesmaak
Tasting Good
C NOVA 4
Sodastream pepsi
Pepsi, Sodastream
NOVA 4
Aardbeisiroop
Slimpie
NOVA 4
Pear.Blue Berry.
Brave Resistance
B NOVA 1
Sodastream Mojito
Sodastream
D NOVA 4
Concentré 500 ML - Saveur Coco Mangue - Sodastream
Sodastream
C NOVA 4
Earl grey jasmin
Pickwick
E NOVA 4