Barcode: 9415767676206
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
carbonated water, acidity regulators (citric acid, sodium citrate, sodium gluconate), sweetener (erythritol), taurine, flavours, guarana extract, sweeteners (acesulfame potassium, sucralose), preservatives (sodium benzoate, potassium sorbate), caffeine, glucuronolactone, colour (caramel IV), vitamins (niacin (B3), pantothenic acid (B5), riboflavin (B2), B6, B12)
Additives
e202
e211
e330
e331
e576
e950
e955
e968
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Ground Flax Seed
Great Value
NOVA 1
Orange Blast Drink Enhancer
Great Value
E NOVA 4
Cola
Wal-Mart Stores Inc.
C NOVA 4
Hydrate Alkaline Water
Great Value
B NOVA 1
100% apple juice
Great Value
D NOVA 1
Colombian Instant coffee
Great Value
Sparkling water
Clear American
C NOVA 4
Café Liofilizado Members Mark
Member’s Mark
Almendra con sabor vainilla
Member's Mark
B NOVA 4
Citrus Flavor Green Tea, Citrus
Great value
D NOVA 4
Jarabe sabor Marple
Members Mark
Chocolate Milk
Upstate Farms
C NOVA 4