Barcode: 4001686807170
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 349.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 82.0 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 4.5 g |
| Salt | — |
Ingredients
Sucre, sirop de glucose; gélatine; acidifiants:
Additives
e428
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Snacks
Cookies
Hacendado
E NOVA 4 Eco-Score E
Cusco 100%
Original Beans
D Eco-Score D
Jacob's Savoury Favourites
Jacobs
E NOVA 4
Spekulatius Schokolade
Alnatura,Alnatura GmbH
E NOVA 3 Eco-Score D
Chocolat au lait aux éclats de noisettes
Côte d'Or
E NOVA 4 Eco-Score D
Cookies et Cream
E NOVA 4
Gezouten Karamel Caramel Salé
B'tween
NOVA 4
Tic tac
Tic Tac
E NOVA 4 Eco-Score B
Chocloate Chip Brioche Rolls
Asda
D NOVA 4 Eco-Score B
No Sugar Added Cherry Chunky Chocolate
Braums
C NOVA 4
Bomboni bez šećera sa eteričnim uljima
Mivolis,DM
B NOVA 4 Eco-Score B
TRIGO ESPELTA
HACENDADO
C NOVA 4