Barcode: 9310645318103
Summer Fruit Mix
by coles
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
no added sugar
Categories
Available in
new zealand
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.4 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.7 g |
| of which sugars | 9.1 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Grapes (25%), Blackberries (25%), Blueberries (25%), Strawberries (25%).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Humus mit Curry & Mango
Neni
A NOVA 3
Weisse Bohnen
Penny
B NOVA 3
Baba Ganusch
Neni
C NOVA 3
White tea apple&lime
All I need
C
Semmelknödel Rolle
My Best
C NOVA 4
Basis Müsli
Echt B!O
A NOVA 1
Hummus mit Olivenöl & Kichererbsen
NENI am Tisch
B NOVA 3
Tomaten Hummus
Neni
B NOVA 3
Humus
B NOVA 3
Steinpilz-Mühle
Manolo's Food
A NOVA 1
Laugenbrezl mit Käsegeschmack
Hey Joe
E
Bocconcini di soia
A