Barcode: 3585810057019
Summer In Lov
by Løv organic
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Labels
organic
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pomme, hibiscus, cynorhodon, pêche (7%) arômes (pêche, abricot, pastèque)
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
AHMAD TEA LONDON Chá Preto Ceylon Tea Ahmad Tea London
AHMAD TEA LONDON
B
AHMAD TEA LONDON Chá Preto Darjeeling Tea Ahmad Tea London
AHMAD TEA LONDON
B NOVA 1
AHMAD TEA LONDON Chá Preto Evening Tea Decaffeinated
AHMAD TEA LONDON
B NOVA 1
Hot cocoa double chocolate
Starbucks
Nesquik Less Sugar
Nestlé
NOVA 4
AHMAD TEA LONDON Earl Grey Tea Ahmad Tea London
AHMAD TEA LONDON
B
Milo
Nestle
NOVA 4
S. Pellegrino Eau Minérale Naturelle Gazéifiée
San Pellegrino
A NOVA 4
Nesquik sirop chocolat
Nestlé
E NOVA 4
Green Tea - Ahmed Tea
AHMAD TEA LONDON
B NOVA 1
Nesquick
Nesquik
AHMAD TEA LONDON Chá Preto English Breakfast Tea Ahmad Tea London
AHMAD TEA LONDON
B NOVA 1