Barcode: 4013256011207
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.7 g |
| of which sugars | 10.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Natürliches Mineralwasser, Zucker, Kohlensäure, Orangensaftkonzentrat, Säver ungsmittel Citronensäure, Antioxidations mittel Ascorbinsäure, Aroma, Stabilisatoren Johannisbrotkernmehl, Glycerinester aus Wurzelharz; modifizierte Stärke.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Cocktail de fruits
Dole
E NOVA 4
2% Kefir, Plain (Fermented Cow’s Milk)
Liberté Organic
B NOVA 3
Pineapple
Dole
E NOVA 1
Coconut Milk Vegan Delight - Plain
Riviera, Maison Riviera
C NOVA 4
Clamato
Mott's
D NOVA 4
Organic Coconut Smoothie
Trader Joe’s
B NOVA 1
Coconut Kefir (Fermented Beverage)
Riviera
B NOVA 4
7up
7up
E NOVA 4
Mango Kefir
LIBERTÉ KÉFIR
C NOVA 4
Sparkling Water Natural Blueberry Lemonade Flavor
Trader Joe's
B NOVA 4
Sparkling Watermelon Juice
Trader Joe's
NOVA 4
Zero Sugar 7Up Mini Cans
7Up,Pepsico
C NOVA 4