Barcode: 0737094210540
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 83.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Diced tomatoes, peaches, onions, sugar, jalapenos, tomato paste, cilantro, salt, garlic, vinegar, citric acid, spices.
Additives
e330
Related Products in Condiments
Gravy Mix
Hannaford
NOVA 4
Apple Cider Vinegar
A
White Distilled Vinegar
Hannaford
A NOVA 1
White Distilled Vinegar
A NOVA 1
Apple Cider Vinegar
A
Bold Spicy Brown Mustard
D NOVA 3
White Distilled Vinegar
A NOVA 1
Taco seasoning mix
E NOVA 4
Hannaford, bouillon cubes, beef flavor
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
NOVA 4
Vinegar
A
Teriyaki sauce marinade & sauce
E NOVA 4