Barcode: 0854340007065
Summer squash noodles
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 18.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Summer squash
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Quenelles Lyonnaises Nature
Thiriet
C NOVA 4
Haricots beurre extra-fins
Thiriet
B NOVA 1
Haricots verts et Haricots beurre
Thiriet
A NOVA 1
Petits salsifis
Thiriet
A NOVA 1
Courgettes en rondelles
Thiriet
A NOVA 1
Épinards en branche
Thiriet
A NOVA 1
Trio de fleurettes
Thiriet
A NOVA 1
Légumes pour potage
Thiriet
A NOVA 1
Cèleri en morceaux
Thiriet
A NOVA 1
Petits pois doux fins biologiques
Thiriet
A
Printanière de légumes
Thiriet
A NOVA 1
Poireaux émincés
Thiriet
A NOVA 1