Barcode: 3083680995429
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 28.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 3.8 g |
| of which sugars | 1.8 g |
| Fiber | 2.3 g |
| Proteins | 1.6 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Yellow zucchinis (30%), carrots (20%), green beans (20%), cauliflowers (15%), broccolis (15%). May contain CELERY
Related Products
Thick noodles
NongHyup
D NOVA 3
Ssanggye, Organic Green Tea Jakseol
Ssanggye Tea Co. Ltd
E NOVA 1
Ssanggye Tea, Persimmon Leaf Tea
Ssanggye Tea Co. Ltd
C NOVA 1
Ssanggye Tea, Jarusalem Artichoke Tea
Ssanggye Tea Co. Ltd
Wawa, Blueberry Crumb Cake
Wawa
E
Ssanggye Tea, Hydrangea Tea
Ssanggye Tea Co. Ltd
E NOVA 1
Ssanggye Tea, Hydrangea Tea
Ssanggye Tea Co. Ltd.
E NOVA 1
Ssanggye tea, roasted rice tea
Ssanggye Tea
E
Ssanggye Tea, Persimmon Leaf Tea
Ssanggye Tea Co. Ltd
C NOVA 1
Ssanggye Tea, Cassia Seed Tea
Ssanggye Tea Co. Ltd.
E NOVA 1