Barcode: 0066479000026
Summer Strawberry
Processing
NOVA 4
Labels
vegetarian
vegan
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 6.2 g |
| of which sugars | 6.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Carbonated spring water, cane sugar, natural flavor, citric acid
Additives
e330
Related Products
Green Citrus Iced Tea With Benefits
the Ry1 Co.
C NOVA 4
iced tea with benefits
The Ryl Co.
C NOVA 4
Cactus Pear Soda
Lady Bird
B NOVA 4
Yogurt Crème Bars
Tattooed Chef
D NOVA 4
Açai Bowl
Tattooed Chef
NOVA 4
The Ryl Co. Peaches & Cream Iced Tea
The Ryl Co.
NOVA 4
Cauliflower mac & cheese bowl
Tattooed chef
C NOVA 4
Iced Tea With Benefits
The Ryl Co.
NOVA 4
ICED TEA WITH BENEFITS
the Ryl co.
NOVA 4
Green Tea
the Ryl co.™
NOVA 4