Barcode: 4056489262213
Summer Vegetables
by Lidl
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
keyhole
Categories
Available in
sweden
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 51.0 kcal |
| Fat | 0.7 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 6.6 g |
| of which sugars | 4.1 g |
| Fiber | 3.7 g |
| Proteins | 2.7 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Grönsaker i varierande proportion (morot, ärter, blomkål, gröna bönor)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pain grille
Lu, Pelletier
D NOVA 4
fromage vegan à tartiner Philadelphia
Philadelphia
D NOVA 4
Principe a cucharadas
Lu
D NOVA 4
Mora Azul Lyptus
Mondelez,Halls
E
Wafer recheado com cobertura sabor chocolate
Lacta, Mondelez International
E NOVA 4
Biscotte
Heudebert,LU,Mondelez
D NOVA 4
La Biscotte 96% de céréales
Heudebert
D NOVA 4
Café moulu arabica
Carte Noire
B NOVA 1
Bala Morango Azedinha Patinhas Bubbaloo Pacote 82,5g
MONDELEZ
E NOVA 4
Biscottes
Heudebert,Lu,Mondelez
C NOVA 4
La Biscotte, 96% de céréales
Heudebert
D NOVA 4
Cracotte - Tartines craquantes au froment enrichies en fer
Lu
D NOVA 4