Barcode: 0859710000707
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated Water, Taurine, L-Glutamine, Citric Acid, Caffeine, Acesulfame Potassium, Sodium Benzoate (Preservative), Potassium Sorbate (Preservative), Sucralose, Niacinamide, Calcium d-Pantothenate, Pyridoxine Hydrochloride, Natural Flavor, Panax Ginseng Root Extractive, American Ginseng (Panax Quinquefolia), Root Extractive, Cyanocobalamin, Beta-Carotene (Color)
Additives
e202
e211
e330
e950
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Hytropics Salty Lime & Grapefruit
HYTROPICS
B NOVA 4
Elton
Elton
B NOVA 3
Fury: fizzy cola
Flexinutrition
NOVA 4
Hopped Culture
King Of Kefir
B
Focus, Apple & Lions mane, can is 250ml
Blynk+
C NOVA 4
Strawberry kombucha
Katie's Kombucha
D NOVA 3
All About Kombucha Organic Rasberry
All About
NOVA 4
White Castle, Minute Maid Orange Juice
White Castle
C
Hytropics salty Raspberry & Elderflower
Hytropics
B NOVA 4
Mushroom Coffee with Functional & Adaptogenic Mushrooms
N0glitch
NOVA 1
Hytropics Salty Mango & Pineapple
Hytropics
B NOVA 4
Almond amazing Batista edition
Sisú
B NOVA 4