Barcode: 3700485103766
Summum Vodka Citron
by Summum Vodka
Processing
NOVA 3
Labels
organic
eu organic
eu agriculture
fr bio 01
Available in
france, united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 221.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Blé, Citron, Eau
Allergens
gluten
Related Products in Beverages
Fortify nutrition shake
E NOVA 4
Pediatric shake balanced nutrition
E NOVA 4
Hannaford, seltzer water, original
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
B NOVA 1
Meijer, encore!, diet cola
Meijer, Meijer Inc.
C NOVA 4
Strawberry original nutrition shake, strawberry
E NOVA 4
Strawberry plus fortify nutrition shake, strawberry
E NOVA 4
Nutrition Shake
E NOVA 4
Seltzer water
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
B NOVA 4
Hannaford, seltzer water, lemon
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
B NOVA 4
Nutrition Shake
Kroger
E NOVA 4
Hannaford, seltzer water, mandarin orange
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
B NOVA 4
Fortify
Kroger
E NOVA 4