Barcode: 5604260193776
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.5 g |
| of which sugars | 8.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sumo de laranja obtido a partir de um produto concentrado (100%).
Related Products in Beverages
ウィルキンソン ジンジャエール
Asahi,アサヒ,ウィルキンソン
NOVA 4
Pocari Sweat
Pocari Sweat
C
LEON STEINER
LEONSTEINER
NOVA 3
Млечна напитка
K Classic
C NOVA 4
Drink mit Kakao
Kaufland
B NOVA 4
Crazy Wolf sugar free
Crazy Wolf,Kaufland
C NOVA 4
Festillant
Festillant
C NOVA 4
Cappuccino Penny ready
Penny Market, Penny
C NOVA 3
Teegetränk
Captains Tea
E NOVA 4
Monster energy ultra red
Monster
C NOVA 4
Dragster energiaital
Dragster
E
Spicy Ginger
Mike Mitchell's
E NOVA 4