Barcode: 5601227029208
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.5 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 9.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
100% sumo (ananás, laranja, maçã, maracujá, goiaba, papaia, kiwi) e puré (banana, manga) proveniente de concentrado.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Weißbier
Erdinger, Erdinger Weissbräu
NOVA 3
ERDINGER Alkoholfrei Grapefruit
Erdinger
C NOVA 4
Cerveza sin alcohol
Erdinger
NOVA 3
ERDINGER alkoholfrei (Dose)
Erdinger
C
Orange ohne Fruchtfleisch
Eckes granini, Granini
C NOVA 1
Erdinger Alkoholfrei
Erdinger
NOVA 1
ERDINGER Pikantus
Erdinger
NOVA 3
ERDINGER Alkoholfrei
Erdinger
C NOVA 4
ERDINGER Alkoholfrei Zitrone
Erdinger
NOVA 4
Bière
Erdinger
Erdinger hveteøl, 5,3%
Erdinger
Alkoholfrei
Erdinger
NOVA 4