Barcode: 8410810002132
Sumo de Toronja
by Mocitos
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 1
Labels
recicla amarillo
tetrapak
Categories
Available in
cuba
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.5 g |
| of which sugars | 9.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Zumo de pomelo a partir de concentrado.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Einstein Bros, Caramel Cold Brew, 16 Fl Oz
Einstein Bros
B
Wawa, Mocha Mint Cappuccino, 24 Oz
Wawa
B
Sirop de citron
Sommer
NOVA 4
Whataburger, Chocolate Shake, 20 Oz
Whataburger
C
Red Robin, Woodbridge White Zinfandel, 9 Oz
Red Robin
C
Dunkin' Donuts, Iced Tea Unsweetened, Raspberry, Medium
Dunkin' Donuts
B
Sirop Griotte
Steak 'N Shake, Orange Juice Minute Maid, 4 Fl Oz
Steak 'N Shake
Sonic, Frozen Limeade, Medium
Sonic
E
Lait Ribot
Terres de Breizh
C NOVA 3
Wawa, Coffee Milkshake, 12 Oz
Wawa
D
Red Robin, Corona Extra
Red Robin
C