Barcode: 0080686009115
Sumter
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | — |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Suntory Grapefruit Vodka 55% Alc, Seltzer
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Après repas menthe
La Tisaniere
B NOVA 4
Nuit calme verveine
la tisanière
NOVA 4
Sirop de mangue
Marie Brizard
NOVA 4
La tisane brûle graisse
la tisanière
NOVA 4
La tisane digestion
LA TISANIÈRE
NOVA 4
Sirop fruit passion
Marie Brizard
NOVA 4
Kamillentee 2 Packungen
La Tisanière
La Tisanière
Détox Fruits Rouges
B NOVA 4
Drainage et élimination
La Tisanière
NOVA 4
Infusions Tilleul Rose Jasmin Violette, 25 Sachets, Marque La Tisanière
La tisaniere
NOVA 4
Jack In The Box, Dr Pepper, Medium, 30 Fl Oz
Jack in the Box
B
Nuit calme miel
La tisaniere
NOVA 4