Barcode: 4901085603673
スムースラテ
Processing
NOVA 4
Available in
japan
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 10.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.9 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
牛乳、コーヒー、クリーム、乳加工品/ 乳化剤、カゼインNa(乳由来)
Allergens
milk
Related Products in Beverages
Magermilch-pulver
Saliter
ياڨو
SOUMMAM
E NOVA 4 Eco-Score E
Yaourt liquide peche
Soummam 150da
E NOVA 4 Eco-Score E
Fruit & Fines bulles Fraise
Manufacture Bordeaux
D NOVA 4
Tofina
Nestlé
NOVA 1
Milk PRO High Protein
milk
C NOVA 4
Kefir vanilla
Biotiful
B NOVA 4
Chocolate agros 200ml
Agros
C NOVA 4 Eco-Score D
Protein Shake
Muscle Milk
B NOVA 4
vitamin water dragonfruit power-c
vitamin water
C NOVA 4
HiPRO
Danone
C NOVA 4
Choco Mio
Chocolate Mayordomo
NOVA 4