Barcode: 0896865350516
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 400.0 kcal |
| Fat | 6.3 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 77.5 g |
| of which sugars | 20.0 g |
| Fiber | 2.5 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
RH 90
Related Products
Danone ALPRO® Trink Soja Schokolade 1L
Alpro
C NOVA 4
High Protein Fiocchi di Latte
Milbona
A
SKYR
Milsani
A
Crunchy Muesli Chocolat Noisettes
Carrefour
A NOVA 4 Eco-Score B
Norwegian Smoked Salmon
Nautica
D Eco-Score E
Cacahuete y Pistacho
Carrefour
C NOVA 1 Eco-Score E
brown rice chips
rice UP! eat smart
C
100% Whey Protein
Ironmaxx
NOVA 4
Naturell muromysli
Lantmännen
C NOVA 4 Eco-Score B
Little Farm Biscuits
Holle
NOVA 3 Eco-Score A