Barcode: 6281012033314
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 4.9 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
price 1
Related Products
Maxwelll
maxwell house
NOVA 4
Café L'Or Espresso Cappuccino
Tassimo
NOVA 3
L'or espresso splendente x10+1 grt
Maison du Café
B NOVA 1
Tassimo L'or Espresso Latte Macchiato Pods X8
Tassimo
C NOVA 4
L'or espres supremo
Maison du Café
B NOVA 1
Tassimo Jacobs Latte Macchiato Vanilla
Jacobs - Tassimo
C NOVA 4
Maxwell House - Vanilla latte
Tassimo
B NOVA 4
XL classique
Tassimo
B NOVA 1
L'Or Espresso Or Rose
L or
B NOVA 1
Elegante Lungo Intensité 6
JACOBS DOUWE EGBERTS NORGE AS
B