Barcode: 3068239256299
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 441.0 kcal |
| Fat | 12.1 g |
| of which saturated | 3.0 g |
| Carbohydrates | 71.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.4 g |
| Salt | 1.7 g |
Ingredients
Maïs, huile végétale, sel
Related Products in Snacks
Peanut Butter & Dark Chocolate Protein Chewy Bars
Signature kitchens
E NOVA 4
Dark chocolate covered pretzels with peppermint pieces, dark chocolate
E NOVA 4
Milk chocolate covered pretzels with peppermint pieces, peppermint
E NOVA 4
Buttermilk pancake and waffle mix
NOVA 4
Fruit & Grain Cereal Bars
D NOVA 4
White Baking Chips
Signature Select
E NOVA 4
Bold Bbq Flavored Peanuts, Corn Nuts, Honey Roasted Sesame Sticks, Bbq Flavored Almonds Trail Mix, Bold Bbq
Signature select
E NOVA 4
869 PRETZEL 885. Butter Twink ARTIFICIALLY FLAVCRED,
Signature Select
NOVA 3
Chocolaty Dipped Palmiers, Chocolaty
Signature select
E NOVA 4
Lemon Flavored Madeleines, Lemon
Signature select
E NOVA 4
Chocolaty Dipped Palmiers, Chocolaty
Signature select
E NOVA 4
Lemon Flavored Madeleines, Lemon
Signature select
E NOVA 4