Barcode: 0028744546509
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 160.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 33.3 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.7 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
Tomatoes, Salt Sulphur Dioxide, And Potassium Sorbate.
Additives
e202
e220
Related Products in Snacks
Ekologiska popcorn majskorn
Änglamark
A NOVA 1
Micro Popcorn - Smörsmak
Coop
E NOVA 4
Majskiks med havsalt
365 økologi
B NOVA 3
Chocolate temptations
HELLEMA HALLUM BV
E NOVA 4
Müslibar
coop
C NOVA 4
Caramel seasalt milk chocolate
Coop
E NOVA 4
Evelina
S-rainbow
E NOVA 4
Änglamark Mikropopcorn 3pk
POPZ EUROPE KTT.
E
Salte Kjeks
Coop
D NOVA 3
Chocolate cookies
Coop
E NOVA 4
Kinuskihoukutus
S-rainbow
E NOVA 4
Cookies white chocolate & lemon
Coop
E NOVA 4