Barcode: 0073214006076
Sun-Ripened Dried Tomatoes
Processing
NOVA 3
Labels
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 300.0 kcal |
| Fat | 20.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 26.7 g |
| of which sugars | 13.3 g |
| Fiber | 6.7 g |
| Proteins | 6.7 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
extra virgin olive oil, dried tomatoes, water, garlic, spices, citric acid, rosemary extract.
Additives
e330
e392
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Flocons d'avoine
Muesli land
A NOVA 1
Dinkel Brötchen; Unsere Goldstücke kernig & kräftig
Conditorei Coppenrath & Wiese
C NOVA 3
フルーツナッツミューズリー
country farm,カントリーファーム
NOVA 3
Flocons d’avoine
Hahne
A NOVA 1
Bio-Roggen-Brötchen
Coppenrath & Wiese, Unsere Goldstücke
D NOVA 4
Mini Baguettes
Dr. Oetker Conditorei Coppenrath & Wiese
C NOVA 3
Oats
Hahne
A NOVA 1
Brötchen
Bäcker, Coppenrath & Wiese
C NOVA 3
Landbrötchen
Coppenrath & Wiese
C NOVA 3
Kaisersemmeln
Coppenrath & Wiese
C NOVA 3
Usere Goldstücke - Fußballbrötchen
Conditorei Coppenrath & Wiese
C NOVA 3
Weltmeister-Brötchen
Coppenrath & Wiese, Coppenrath und Wiese
C NOVA 3