Barcode: 8712566214679
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Thé noir, arôme (8%), écorces de citron (1%), écorces de citron vert (1%), écorces d'orange, écorces de pamplemousse, extrait de thé (0,8%).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tortilla Nachips
Old El Paso
C NOVA 3
12 Chrunchy taco shells
Haugen - gruppen as
C NOVA 3
6 wraps Extra fins
Old El Paso
D NOVA 4
12 Crunchy Taco Shells
Old El Paso
C NOVA 3
Tortillas au maïs blanc Sans gluten
Old el Paso
D NOVA 4
Tortilla Nachips
Haugen - gruppen as
C NOVA 3
Spice Mix for Guacamole
Haugen - gruppen as
NOVA 4
Stand 'n stuff 10 Taco Shells
Old El Paso
C NOVA 3
White corn tortillas
Old El Paso, General Mills
D NOVA 4
Kit pour enchiladas recette douce sans piment old el paso
Old El Paso
C NOVA 4
Guacamole Mix - Würzmischung für Avocado-Dip - Mild
Pancho Villa, Pancho Villa - General Mills
NOVA 4
Street Vibes Mini Tortillas
Old el paso
C NOVA 4