Barcode: 4743315100022
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 9.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Jus d'orange* 37 0%, jus d'ananas* 30 % Jus de pomme* 29,2 0%, jus de citron* 3 Z Jus de menthe poivrée* 0,8 1 Icu!ture biologique
Related Products in Beverages
Cappucino Premium
Premium Coffee Classic
NOVA 4
Healthy People Watermelon Juice
Healthy People
C NOVA 4
Sap Sinaasappelsap
Fruit Action
E
Citronnade De Sicile Bio - 75CL - La Bio Idea
La bio idea
E NOVA 1
Walden
Walden
D NOVA 3
Shotimaa Matinée Sweet Chai
Shoti Maa
B NOVA 1
Suikervrije
C NOVA 4
energy drink
Euro shopper
NOVA 4
Pepsi x6 Pack
Pepsi
E NOVA 4
Two cows
NOVA 4
SHOTIMAA L'HEURE DU THÉ Choco Chai INFUSION AUX HERBES ET AUX ÉPICES
Shotimaa
B NOVA 1
Frambozensiroop
Landgoed
NOVA 3