Barcode: 4003419000537
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 243.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | 6.4 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 26.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
A se consuma de preferință înainte de: 31,10,2021 RO/MD - Şuncă Produs crud-uscat, afumat, sàrat, feliat, Ambalat în vid, Ingrediente: puipă púsicrioară de porc, sare de masă iodată (sare de masă, iodat de potasiu), sare de mare, dextroză, condimente, extracte din condimente, conservant nitrit de sodiu, nitrat de potasiu, fum, Poate contine urme de LACTOZĂ, MUŞTAR, ȚELINĂ, LAPTE și NUCI 100g şuncă se obtin din 133g carne de porc, DE SH 00522 EG Valori nutriționale medii per 100g: Valoare energetică: Grăsimi: din care acizi grași saturați, Glucide: din care zaharuri: Proteine: 1014 k/
Additives
e250
e252
Related Products in Meats And Their Products
Herb-Coated Dry Salami
Publix
E NOVA 4
Publix deli, dry salami with red wine
Publix, Publix Super Markets Inc.
E NOVA 4
Non breaded chicken wings
Publix
C NOVA 4
Herbs-Coated Salami
Publix Deli
E NOVA 4
Black bean burger
B NOVA 4
Pepper-Coated Salami
Publix Deli
E NOVA 4
Green Wise, Turkey Breast
Publix, Publix Super Markets Inc.
B NOVA 3
BLACK FOREST UNCURED HAM
GreenWise
C NOVA 4
Fresh-ground pork sausage
D NOVA 4
Original Bacon, Original
Publix
E NOVA 3
Ground turkey breast
A NOVA 4
Garden veggie burger, garden veggie
A NOVA 3