Barcode: 5949069407526
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 97.0 kcal |
| Fat | 3.7 g |
| of which saturated | 1.1 g |
| Carbohydrates | 1.6 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 14.0 g |
| Salt | 2.2 g |
Ingredients
Carne de pui 80% (din care piept de pui 65%), apă, sare, dextroză, condimente şi extracte de condimente, fibre vegetale: psyllium, citrice; pudră de acerola, arome naturale, culturi starter. Membraně artificială necomestibilă. Poate conţine urme de: soia, muştar, lapte (lactoză), grâu (gluten), ţelină.
Allergens
gluten
milk
Related Products in Mezeluri
Herzens Sache Salam clasic
Herzens Sache
E NOVA 4
Cristim mușchi file felii 100g
Cris - Tim
D NOVA 4
Crist.praga 100g
Caroli
D NOVA 4
CrisTim Salam Victoria 400 grame
CrisTim
D NOVA 4
Smoked Pork Tenderloin
Casa Boiereasca
D NOVA 4
Tatra
Mein Fest, pikok
E NOVA 3
meda Muschi file afumat
Meda
D NOVA 4
Smoked Chicken Breast
Pikok ( Lidl )
C NOVA 4
Crenvurști din piept de pui
Caroli
E NOVA 4
Jersey Mike's Subs, Extra Cheese & Meat, For #17 Jersey Mikes Famous Philly, Giant
Jersey Mike's Subs
B