Barcode: 4056489115182
Șuncă De Porc
by Dulano,Lidl
Labels
no gluten
green dot
no lactose
qs certification mark
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 103.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 0.8 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 0.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 1.9 g |
Ingredients
Ingrediente : 95 % Carne de porc, sare cu nitriti (sare, conservant: nitrit de sodiu), stabilizator: difosfati; agent de întărire: clorură de potasiu; condimente, dextroză, antioxidant: ascorbat de sodiu. Poate conține urme de muştar şi ţelină.
Related Products in Meats And Their Products
Saucisses de Francfort
Charcuterie Artisanale du Pays Gallo, Les Jours Bio
E NOVA 3
La galette savoyarde
Creperie de guerledan, Crêperie de Guerlédan
C NOVA 4
Lardon fume
E NOVA 4
Jambon bio avec couenne
Les Jours Bio
C NOVA 4
Garbure de canard
Pierre Sajous
C NOVA 3
Saucisses fumées
Les Jours Bio
E NOVA 4
Bacon
Les Jours Bio
D NOVA 4
La terine de canard à l’ail des ours
Michel Monteil
D
Carré de porc cuit bio
Les Jours Bio
D NOVA 3
Terrine Porc Noir de Bigorre
Pierre Sajous
E NOVA 3
Pâté de campagne Breton IGP
Mes trésors bio
E NOVA 3
Boudin noir
les comptoirs de la bio, mes trésors bio
D NOVA 3