Barcode: 5941259014552
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 105.0 kcal |
| Fat | 2.5 g |
| of which saturated | 1.5 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 0.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 19.6 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
Carne de porc (din UE), apă, sare, amidon, arome, zaharuri (dextroză), fibre de citrice, proteină colagenică de porc, extract de condimente, acerola din suc de cireșe, condimente, culturi lactice. Ambalat în atmosferă protectoare. Recomandare: pentru savoare deschideți ambalajul cu 5 minute înainte de consum. Condiţii de păstrare: 0-7 °C, umiditatea relativă a aerului 75-80 %. Produs într-o fabrică în care se utilizează: soia, lactoză (lapte), muştar, ţelină. e G G F
Allergens
milk
soybeans
Related Products in Meats And Their Products
Italian style gravy with fully cooked & seasoned italian beef
Quanta Press Incorporated
A NOVA 4
Regular pit smoked summer sausage
D NOVA 3
Italian style gravy and beef
D NOVA 4
Sliced bacon
E NOVA 3
Smoked Bratwurst With Cheddar Cheese
Sausage Works
E NOVA 4
Center cut sliced bacon
E NOVA 3
Akara, African Falafel Burgers
Quanta Press Incorporated
B NOVA 3
Smoked Kielbasa King
Lowes Foods
E NOVA 4
The Louie Andouille, Smoked Andouille Sausage
Sausage Works
E NOVA 4
Lowes foods, smoked honey turkey breast
Lowes Foods, Lowe's Food Stores Inc.
D NOVA 4
Smoked Bratwurst
The Holy Smokes
E NOVA 4
Smoked Sausage
Sausage Works
E NOVA 4