Barcode: 5941597001894
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 74.0 kcal |
| Fat | 1.4 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 1.5 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 13.4 g |
| Salt | 2.9 g |
Ingredients
Pulpă de porc din UE; apă; sare; proteină nemodificată genetic; zaharuri: dextroză; stabilizatori: tri-polifosfați de sodiu; agent de îngroşare: caragenan; corector de aciditate: citrat de sodiu; potențiator de aromă: glutamat monosodic; antioxidant: izoašcorbat de sodiu; condimente și arome; amidon; conservant: nitrit de sodiu. Poate contine urme de: muștar pulbere, țelină, gluten, lactoză. vegetală din soia
Allergens
celery
gluten
Additives
e250
e407
e621
Related Products in Meats And Their Products
Bob evans, pork sausage links, original, original
Bob Evans, Bob Evans Farms Inc
E NOVA 4
Turkey Sausage Patties
Bob Evans
D NOVA 4
Pork Sausage Patties
Bob Evans
E NOVA 4
Bob evans, pork sausage patties
Bob Evans, Bob Evans Farms Inc
E NOVA 4
Turkey Sausage Links
Bob Evans
D NOVA 4
Bob evans, turkey sausage links
Bob Evans, Bob Evans Farms Inc
D NOVA 4
Bob evans, pork sausage links
Bob Evans
E NOVA 4
Original Pork Sausage
Bob Evans
E NOVA 4
Bob evans, pork sausage links, original
Bob Evans, Bob Evans Farms Inc
D NOVA 4
Original fully cooked pork sausage patties
Bob Evans
E NOVA 4
Original fully cooked pork sausage links
Bob Evans
E NOVA 4
Maple Pork Sausage Links
Bob Evans
D NOVA 4