Barcode: 0812130020793
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 28.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
erythritol, chicory root fiber, stevia leaf extract
Additives
e960
e968
Related Products
CLICK YOUR COFFEE, YOUR WAY PERFECT FOAMED OR POUR
Alpro
NOVA 4
Chocolate Coconut Dessert
Alpro
C NOVA 4
Alpro Vanilla Less Sugar
Alpro
NOVA 4
Barista Caramel Flavour
Alpro
NOVA 4
Questo non è latte barista
Alpro
D NOVA 4
Bebida soja
Alpro
C NOVA 4
Plantgurt no sugars natural
Alpro
NOVA 4
Karamell Protein Pudding
Alpro
A NOVA 4
Chilled No Sugar Oat Milk
Alpro
A NOVA 4
Barista Vanille aus Hafer und Soja
Alpro
C NOVA 4