Barcode: 0748770580253
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 327.0 kcal |
| Fat | 7.3 g |
| of which saturated | 4.5 g |
| Carbohydrates | 5.5 g |
| of which sugars | 1.1 g |
| Fiber | 5.5 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
corn, mozzarella (milk)
Allergens
milk
Related Products in Sandwiches
Sandwich vegan
Food for Future
D NOVA 4
Turkey Sausage Breakfast Burrito
RED'S
D NOVA 3 Eco-Score E
Geräucheter Lachs Sandwich
REWE to go
NOVA 4
Tu-Nah sandwich
Bettafish
C NOVA 4
Sweet Chili Chicken Style
Natsu
D NOVA 4
Sandwich Jambon Cuit Roti, Provolone et Artichauts
l'Italie des saveurs
D NOVA 4
Duo de saumons Concombre, Tomate
Monoprix
C NOVA 4 Eco-Score C
Peanut Butter & Grape Jelly Sandwich on Wheat Bread
Smucker's Uncrustables
D NOVA 4
Biscuit Sausage, Egg & Cheese Sandwich
Jimmy Dean
E NOVA 4
Uncrustables Peanut Butter & Grape Jelly Sandwich
Smucker's
D NOVA 4
Tuna sandwich
Sandwich
B NOVA 3
White Corn Tortillas
Guerrero
A NOVA 4 Eco-Score E