Barcode: 0810157540058
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 400.0 kcal |
| Fat | 6.7 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 83.3 g |
| of which sugars | 13.3 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 6.7 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
corn flour, corn puree, dark brown sugar, olive oil, sea salt, rosemary extract
Additives
e392
Related Products
Risotti Da Chef Radicchio 175 GR
Gallo
NOVA 4
Risotto aux cèpes Gallo
Gallo
D NOVA 4
Riso per Sushi Gallo
Gallo, Riso Gallo
B
Spaghetti Glutenfri 250 GR. Riso Gallo
Gallo
B NOVA 4
Risotto Quatre Fromages
Riso gallo
NOVA 4
Risotto Ai Quattro Formaggi Gallo 175 G.
Gallo
D NOVA 4
Risotti Da Chef Asparagi
Riso gallo
NOVA 4
Fusilli Glutenfri 250 GR. Riso Gallo
Gallo
B
Gallo risotto perfetto milanese
Gallo,Riso Gallo SPA
D NOVA 4
Riso basmati
Gallo
B NOVA 1