Barcode: 0850029742623
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Brewed Coffee, Water, Ultra-filtered Skim Milk, Less than 2% of Cocoa, Natural Flavors, Salt, Pectin, Dipotassium Phosphate, Cellulose Gel, Cellulose Gum, Natural Caffeine, Monk Fruit, Stevia Leaf (Reb M), Lactase Enzyme, Vitamin A Palmitate, Vitamin D3
Additives
e340
e340ii
e440
e466
Related Products
Jel candy cherry sours, cherry sours
E NOVA 4
100% solid milk chocolate rabbit candy, milk chocolate
E NOVA 4
Jube jel cinnamon lips candy, cinnamon
E NOVA 4
Jelly Beans With Real Fruit Juice
Brachs
E NOVA 4
tiny jelly bird eggs candy
E NOVA 4
Peachie o's
D NOVA 4
Tiny conversation hearts candy, wintergreen, banana, orange, lemon, cherry & grape
E NOVA 4
Tiny gummi bears
D NOVA 4
Classic Jelly Beans
Brach's
E NOVA 4
Large conversation hearts, wintergreen, banana, orange, lemon, cherry & grape
E NOVA 4